اگر شرایط جدید واتساپ را نپذیرید نمی توانید از آن استفاده کنید!

واتساپ شرایط جدیدی را برای استفاده کاربران خود اعلام کرده که در صورت نپذیرفتن آن کاربر اجازه استفاده از این پیامرسان را ندارد.

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، پیامرسان واتساپ با قابلیت‌ها و امکاناتی نظیر تماس صوتی و ویدئویی با اقبال خوبی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شده است. کاربران زیادی برای برقراری ارتباط با دوستان خود، خصوصا در این شرایط کرونایی از پیامرسان واتساپ استفاده می‌کنند. تاکنون برای این پیامرسان قابلیت‌های جدیدی معرفی شده است اما به تازگی شایعاتی منتشر شده است مبنی بر این که پیامرسان سریع WhatsApp قصد دارد شرایط استفاده از این برنامه را در سال ۲۰۲۱ به روز کند، این تغییرات در ماه فوریه روی واتساپ اعمال می‌شوند.

به گفته سایت Wabetainfo، در مرحله اول کارکنانی که مشغول به آزمایش این شرایط هستند، تصاویری از شرایط جدید واتساپ را فاش کردند. در توضیح این تغییرات آمده است؛ در صورتی که کاربر WhatsApp با شرایط جدیدی که اعلام می‌شود موافقت نکند، نمی‌تواند از برنامه استفاده کند. این منابع تصریح کردند که به محض تأیید شرایط استفاده جدید، اجرای این امر از ۸ فوریه خواهد بود.

https://www.yjc.ir/fa/news/7583514