درخواست دادگاه عالی ورزش از AFC برای پرونده محرومیت عیسی آل کثیر

شکایت پرسپولیس اعلام وصول شد؛
درخواست دادگاه عالی ورزش از AFC برای پرونده محرومیت عیسی آل کثیر

دادگاه عالی ورزش از کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کرد تا روز ۲۴ آذر لایحه‌ای در ارتباط با محرومیت عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس ارائه بدهد.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس روز ۲۹ آذر در فینال لیگ قهرمانان آسیا در کشور قطر به مصاف نماینده شرق آسیا خواهد رفت.
بزرگترین دغدغه پرسپولیس برای این بازی محرومیت عیسی آل کثیر مهاجم گلزن است. آل کثیر بعد از گلزنی به تیم پاختاکور ازبکستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، به خاطر نحوه خاص شادی گلش از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا ۶ ماه محروم شد.
آل کثیر به دلیل این محرومیت دیدار حساس نیمه نهایی مقابل النصر عربستان را از دست داد و قادر نخواهد بود در فینال لیگ قهرمانان به میدان برود.
پرسپولیس برای رفع محرومیت آل کثیر ابتدا به کمیته استیناف کنفدراسیون آسیا شکایت کرد که این شکایت رد شد.
نیاز مبرم پرسپولیس به داشتن یک مهاجم مسئولان این باشگاه را مجاب کرد تا در فاصله زمانی کوتاه تا بازی فینال، به دادگاه عالی ورزش شکایت کنند و خواستار رفع محرومیت موقت آل کثیر شوند.
جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در تشریح آخرین وضعیت محرومیت آل کثیر گفت: شب گذشته در این ارتباط یک ایمیل برای ما ارسال شد. دادگاه عالی ورزش دیروز شکایت ما را اعلام وصول کرده و از AFC خواست است که تا روز ۲۴ آذرماه لایحه‌ای بدهد.
سمیعی گفت: درخواست ما این بود که محرومیت آل کثیر تعلیق شود و این بازیکن در فینال به میدان برود و بعد از آن هر حکمی بدهند می‌پذیریم.

https://www.mehrnews.com/news/5091613