شکایت ماشین‌سازی از «بابک مرادی» رد شد؛ لغو محرومیت بازیکن استقلال

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه استقلال، گفت: شکایت باشگاه ماشین‌سازی از «بابک مرادی» بازیکن تیم فوتبال استقلال توسط کمیته استیناف رد شده است و او مشکلی برای همراهی آبی‌پوشان ندارد.

به گزارش ایرنا، باشگاه استقلال اعلام کرد بعد از پیگیری‌های فراوان مدیرعامل و بخش حقوقی باشگاه استقلال، امروز رای بابک مرادی از سوی کمیته استیناف صادر شد و شکایت باشگاه ماشین‌سازی از این بازیکن رد شد.

احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به این موضوع گفت: این پرونده در رای اولیه به ضرر بابک مرادی صادر شده بود ولی بعد از مطالعه دقیق پرونده و ارائه ادله از سوی ما و بخش حقوقی باشگاه، خوشبختانه امروز رای کمیته استیناف صادر شد و شکایت باشگاه ماشین‌سازی از این بازیکن رد شد و از این پس با صلاحدید کادرفنی، او می‌تواند برای استقلال بازی کند.

وی در پایان افزود: از مسوولان کمیته استیناف بابت توجهشان به ادله ما، تشکر می‌کنم و از اینکه زحمات و تلاش‌های بنده و همکارانم در باشگاه استقلال به ثمر رسید، خوشحال هستم. هواداران استقلال بدانند بنده و همکارانم در باشگاه استقلال، برای موفقیت تیم هرچه در توان داشته باشیم را ارائه می‌دهیم و امیدوارم که بتوانیم در پایان فصل دل هواداران را شاد کنیم.

www.irna.ir/news/84179140