شکایت مهاجم سابق پرسپولیس به AFC

مهاجم سابق پرسپولیس نسبت به باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه واکنش نشان داد.

فرزاد حاتمی در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه” درباره باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس که امروز ابراهیم شکوری سخنگوی باشگاه آن را اعلام کرد، اظهار داشت: من از این موضوع تعجب می‌کنم‌. مدیران باشگاه مدعی اند که با همه طلبکاران توافق کردند و پنجره نقل و انتقالات باز شده اما ما که پولی دریافت نکردیم و توافقی نیز صورت نگرفته است. با این وضعیت نمی دانم چگونه پنجره شان باز شده است.

وی ادامه داد: از ۸ سال پیش از پرسپولیس طلبکار هستم . دوسال است که از کمیته انضباطی حکم گرفتم اما پولم را ندادند. کمیته تعیین وضعیت به من گفته بود که پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس را می‌بندد اما حالا می شنویم که این مساله را هم برایشان حل کرده اند. الان بیایند بگویند وقتی با من و خیلی های دیگر هیچ صحبتی درباره مطالبات مان نشده و پولی هم نگرفتیم چطور پنجره شان باز شده است؟

حاتمی همچنین گفت:دوستان کارهایی می‌کنند که آدم مجبور می شود به نهادهای بالاتر پناه ببرد. برخلاف میل باطنی ام مجبورم کار را به کنفدراسیون فوتبال آسیا بکشانم. حکمی که برای پرسپولیس صادر شده را ترجمه کرده ام و شکایتم را به کمیته انضباطی AFC خواهم برد تا از آن طریق به حقم برسم. واقعا نمی‌توانم تحمل کنم که بعد از ۸ سال اینگونه با من و خیلی دیگر از طلبکاران باشگاه رفتار می‌شود.

 

https://www.varzesh3.com/news/1742151/%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D9%85-%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D9%87-afc