صالحی: پرونده بازیکن گل گهر هنوز به کمیته استیناف نرسیده است/ رای نباید در جدول اعمال می شد.

پایگاه خبری فوتبالی- رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال اعلام کرد هنوز پرونده بازیکن گل گهر به این کمیته نرسیده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، بعد از رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در مورد باگناما مهاجم اهل گابن گل گهر که منجر به کسر امتیاز این تیم  در سه بازی مقابل تیم های پیکان، سپاهان و استقلال شد و همچنین حضور این بازیکن در ادامه بازی ها ممنوع اعلام شد، باشگاه سیرجانی به کمیته استیناف اعتراض کرد.

با گذشت این مدت هنوز کمیته استیناف رای خود را در مورد این پرونده اعلام نکرده و برای برخی باشگاه هایی که در کورس قهرمانی هستند این موضوع دارای شائبه شده که چرا تکلیف این پرونده روشن نمی شود.

در همین راستا امروز بار دیگر باشگاه پرسپولیس نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است و در اطلاعیه ای نسبت به آن اعتراض خود را عنوان کرده اما موضوع این است که اصلا هنوز این پرونده به دست اعضای کمیته استیناف نرسیده است.

در این خصوص علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف اظهار داشت: هنوز پرونده به صورت کامل شده در اختیار کمیته استیناف قرار نگرفته است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا هنوز پرونده در اختیار این کمیته قرار نگرفته، گفت: طبق روال قانونی بعد از اعلام رای کمیته انضباطی باشگاه متضرر یک هفته فرصت دارد تا اعتراض خود را به کمیته انضباطی اعلام کند بعد از این مرحله طرح اعتراض باشگاه شاکی باید به اطلاع طرفین این پرونده هم برسد که خودش یک هفته فرصت دارد. همچنین هر یک از این باشگاه ها یک هفته فرصت دارند تا دفاعیات خود را در اختیار کمیته انضباطی قرار دهند و سپس بعد از تکمیل شدن همه این موارد کمیته انضباطی پرونده را به کمیته استیناف می دهد. هنوز این پرونده در چنین پروسه ای هست و به همین دلیل نزد ما نیامده تا آن را بررسی کنیم.

صالحی در خصوص اینکه باشگاه پرسپولیس نسبت به صادر نشدن رای اطلاعیه داده گفت: شاکیان این پرونده باشگاه های دیگر هستند و نمی دانم چرا پرسپولیس اعتراض دارد و چرا فکر می کنند اعتراض آنها در رای تاثیر دارد؟ در هر صورت طبق قانون سازمان لیگ هم نباید رای کمیته انضباطی را در جدول اعمال می کرد چون در رای کمیته انضباطی فرصت اعتراض به باشگاه گل گهر داده شده و باید منتظر می شدند تا نتیجه جلسه کمیته استیناف هم مشخص شود.