موسسه حقوقی داد و خرد

کاپیتان تیم پرسپولیس: این چه قانونی است که سازمان لیگ از قرارداد بازیکنان کم می‌کند؟

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه سازمان لیگ قانونی گذاشته و اجرایی می‌کند و کسی هم نمی‌تواند حرفی بزند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیدجلال حسینی پس از تساوی یک – یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال، گفت: بازی سختی بود و بازیکنان پرسپولیس تلاش زیادی کردند. موقعیت‌هایی داشتیم و حریف را تحت فشار گذاشتیم، اما توپ‌های‌مان گل نشد.

وی در مورد اعتراض وریا غفوری، کاپیتان استقلال به کسر 5 درصد از قرارداد بازیکنان فوتبال توسط سازمان لیگ گفت: صد در صد با نظر بازیکنان و مربیان موافقم. این چه قانونی است که گذاشتند و کسی هم نمی‌تواند صحبت کند؟ به دلیل اینکه اتحادیه نداریم یا کسی را نداریم نمی‌توانیم حرفی بزنیم و هر کاری دل‌شان می‌خواهد انجام می‌دهند. بازیکنان فوتبال بیمه ندارند.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص اینکه آیا 5 درصد کسر می‌شود یا 2.5 درصد، تصریح کرد: نمی‌دانم، اما کسر می‌کنند و کسی هم نمی‌تواند چیزی به آنها بگوید. آقای عزیزی‌ خادم، رئیس فدراسیون فوتبال باید ورود کرده و با بازیکنان و مربیان صحبت کند. قرار نیست هر تصمیمی گرفته می‌شود اجرایی کنند. کسی نمی‌آید از بازیکنان حمایت کند. امیدوارم عزیزی‌ خادم  با بازیکنان مشورت کند. متأسفانه چند سال پیش تصمیماتی گرفتند و اجرایی می‌کنند.